Harlej

Mňága a Žďorp

Totální nasazení

SPS

E!E

N.V.Ú.

Plexis

Mr.Cocoman & The Solid Vibes

The Fialky

Houba

Vision Days

Saints & Sinners

Debustrol

Traband

Švihadlo

Masový Wrazi

Tortharry

Zputnik

X-Left To Die

Kohout plaší smrt

Lešek Semelka & S.L.S.

Kieslowski

Peshata

ATD

VHS

Covers For Lovers

Zvlášňý škola

Dilemma in Cinema

Deratizéři

Driák

Kapriola

Roxor

Laura a její tygři

Alžběta

Spots

P.U.M.

LuŠtěLa

Marie Pojkarová

Daniel Krob

Desire for Sorrow

Honza Jícha

Hakka Muggies

Septic People

Just War

Vladimír Merta

Cheers!

V.T.Marvin

Self-Defence

Relaps

Schodiště

Gallileo

Projekt Parabelum

Bůhví

Malá bílá vrána

Spreading Dread

Et Moriemur

Jan Vytásek

You-nited Vision (CHE/CZ)

Doggybag

Petr Henych & G-bod

Luboš Odháněl
PayaNoia
Původní Bureš
Krejčík Honza
D.N.A.
Metallica revival Beroun
Vosí Hnízdo
PartyBand
Anarchuz
Kulturní zřízenost
Marek Dusil Blend
Continue...
Hromosvod
Veselí koníci
Grace
Son Caliente (CUB/CZ)
Fancy Foxx
Sekhmet
Rudovous
Indiánská rezervace
Hlahol
Bran
Tomáš Berka
Nukleární Hovada
Wild Hunters
Lidová muzika z Chrástu
Jarabáci
...a vůbec!
Thomas Sean Knebl
Gold 'n' Drunkards
Unisono
Fiasko
Marry B
Jen Tak
Avelon
Lignit
Jan Řepka

Radiator

Raisedead
Kluk z Plagátu
Platfus
Ignorance
Pepa Lábus a spol.
Gabi-g (SK)
Jakub Noha Band
Barruth
Němá Výčitka
Victoria Chorus
Scorpio
Cain Da Breth
Rockover
Rí Ra
Thorax
Disharmonici
M.A.D. Band (RU)
Totems
Project Jara-J
Štamgast
DW8
Ecetera band (SK)
Vítek Skřítek Eliáš
Audio Attache
Povětroň
Daniel "Šakal" Švarc & Giwmür
Rocket Engies
Sváťa & Martina
Fuzzy2102
Merely Wild
Števo Šanta (SK)
6ICKS
Gaping Chasm
Porucha
Normal
ID
Bordo
Dobrohošť
OCO
U-73 Jardy Tomka
Alo Trio
T-Deal (NGA)
Pajáda
Kelsey Howl
Melodica
Cassiopeia
Smíšený sbor Josefa Vycpálka
Camael
Liborec
Makadam
Miss Christie
Revival Praha
Nola
The Sideburys
Pila
Zoran Šuto (HR)

 

 

 

Sdružení, firmy a organizace:

3bees
Agentura fotoservis
Alfedus
AMP
Arnika
Austerlitz
Brilion
Brněnecfest
Castle View
Citibank
Čajomír
Český šermířský svaz
De Spiel
Doba Karlova
Farma249
Fest Pod Parou
Gambrinus Liga
Happy Punk (SK)
Hnutí Mácou
Hradešínské struny
Kozy
Kunčice Fest
KVH Gardekorps - Praha
Masáže Princess
Massages Wellness
Metalová Miss
Městská část Praha 3
Moissanite-Diamant
Muzeum města Ústí nad Labem
Novasol
Open Mic Potrvá
Paintball Praha
Pet Heroes
Peter Venett
Pivovar Malešov
Powwow
Pražský  fotbalový svaz
Rock na Valníku
Rybáři Voznice
Rychlebský Rockfest
Trade Silver Nibowaka
Tvrz Malešov
Vitalvibe
Zvíře v nouzi

 

 

Stáli nám před kamerou:

Agnostic Front (USA)
Alkehol
Aneta Krejčíková
Anti-Flag (USA)
Ani-Nowhere League (UK)
Biohazard (USA)
Blatoidea (UK)
Blood sunking Zombies from Outer Space (AT)
Booze and Glory (UK)
Bruno Ferrari
Buster Shuffle (UK)
Buty
Buzzcocks (UK)
City Rats (IL)
Clowns (AU)
Cock Sparrer (UK)
Cockney Rejects (UK)
Conflict (UK)
COP
Čokovoko
D.O.A. (CAN)
David Matásek
Deez Nuts (AUS)
Demented Are Go (UK)
Doctor P.P.
Dominika Myslivcová
D.R.I. (USA)
Dukla Vozovna
Echt!
Extreme Noise Terror (UK)
Filip Kaňovský
Filip Topol
Five O'clock Tea
GBH (UK)
Helena Zeťová
Hentai Corporation
Horkýže Slíže (SK)
Iné Kafe (SK)
Ivan Mládek & Banjo Band
Janek Ledecký
Jakub Kohák
Jello Biafra and the G.S.M. (USA)
Kabát
Kamil Střihavka
Kamila Špráchalová
Konflikt (SK)
Kristýna Leichtová
Krless
Krucipüsk
Ladislav Krejčí
Leniwiec (PL)
Lenka Dusilová
Leoš Noha
Less Than Jake (USA)
Libor Bouček
Luboš Pospíšil
Lukáš Krpálek
Mad Sin (DE)
Madball (USA)
Mandrage
Mark Schneider (USA)
Marky Ramones Blitzkrieg (USA)
Matyáš Valenta
Michal Ambrož
Michal Dvořák
Michal Hrůza
Miloš Knor
Misfits (USA)
Non Servium (ESP)
O5&Radeček
Ota Balage
Patricie Solaříková
Petr Jančařík
Petr Korál
Pipes and Pints
Pokáč
Plastic People of the Universe
Polemic (SK)
Poutníci
Pro-Pain (USA)
Punk Floid
Purgen (RU)
Radim Hladík
Robert Křesťan
Robert Rosenberg
Roman Skamene
Rybičky 48
Sham 69 (UK)
Skarface (FR)
Skindred (UK)
Slapshot (USA)
Slobodná Európa (SK)
Stage Bottles (DE)
Sto zvířat
Street Dogs (USA)
Streetmachine
Šlapeto
Štěpán Smetáček
Taxmeni
The Adicts (UK)
The Adolescents (USA)
The Bones (SE)
The Business (UK)
The Carburetors (NOR)
The Casualties (USA)
The Creepshow (CAN)
The Dickies (USA)
The Exploited (UK)
The Last Resort (UK)
The Old Firm Casuals (USA)
The Real McKenzies (CAN)
The Silver Shine (HU)
The Subhumans (UK)
The Toasters (USA)
The Toy Dolls (UK)
The Varukers (UK)
The Vibrators (UK)
Tomio Okamura
Topnovil (AU)
Total Chaos (USA)
Toxpack (DE)
Turbo
UDG
U.K.Subs (UK)
United Flavour
Václav Vydra
Vice Squad (UK)
Visací zámek
Volant
Voxel
Vladimír Mišík
Vladimír Šmicer
Vladko Dobrovodský
Wisdom in Chains (USA)
Zakázaný - Ukradený ovoce
Záviš
Znouzectnost
Zrní
Zuzana Michnová

Harlej

 

 Mnaga a Zdorp

 

Totalni nasazeni

 

SPS

 

E!E

 

N.V.U.

 

Plexis

 

Mr. Cocoman and Solid Vibes

 

The Fialky

 

Houba

 

Vision Days

 Saints & Sinners

 

Debustrol

 

Traband

 

Svihadlo

 

Masovy Wrazi

 

Tortharry

 

Zputnik

 

X-left to die

 

Kohout plasi smrt

 

Lesek Semelka & S.L.S.

 

Kieslowski

 

Peshata

 

ATD

 

VHS

 

 Covers For Lovers

 

Zvlášňý škola

 

Dilemma in Cinema